Stoiska

BaDGames gry planszoweBoard and Dice Games
Domeną sklepu są wszelkie planszówki, karcianki i akcesoria z tym związane. To nie wszystko! Na stoisku oprócz zakupienia różnego rodzaju gier odbędzie się kiermasz używanych RPGów. Będzie więc możliwość odsprzedania oraz wymiany własnych podręczników. Przyjdź i zwąchaj niezłą okazję!

Kram MelniraKram Melnira
Jesteśmy ludźmi, którzy siedzą w klimacie fantasy, średniowiecza, LARPów i do tego mają umiejętności tworzenia wyrobów ze skóry. Dlatego postanowiliśmy podzielić się naszą pasją z innymi ludźmi, zakładając Kram.
Nasze produkty to: karwasze, pancerze, lamelki, sakwy, sakiewki, pouche, pasy, rzemienie, plecaki, kostka, staff, kaptury, peleryny, płaszcze, buteleczki kolby.

Cube
Cube – sześcian, kostka, kość… ale też poznańska firma zajmująca się grami planszowymi, bitewnymi, karcianymi, akcesoriami do gier i wszystkim, co z grami towarzyskimi i taką formą spędzania czasu się wiąże. Jest to miejsce, w którym można nie tylko znaleźć fajne gry czy fachową obsługę, ale również przestrzeń i towarzystwo do grania.

GOSUGOSU
Lubisz gry planszowe, ale nie masz z kim zagrać? GOSU serdecznie zaprasza na partyjkę. A jeśli chcesz świetnie spędzić czas z bliskimi to dysponujemy wieloma grami na wypożyczenie, które możesz zabrać ze sobą do domu. W GOSU masz też możliwość, za jedną z najniższych cen na rynku, otrzymać planszówkę na zawsze.

KiK PoznańKiK
KiK to sklep znajdujący się w samym centrum Poznania, a zajmujący się sprzedażą i propagowaniem komiksów, fantastyki oraz książek związanych z Azją.
 
 

Podziemne PracowniePodziemne Pracownie
Powstaliśmy w 2011 r. z pomysłu rzuconego na wakacjach. Na Polconie 2011 po raz pierwszy wystawiliśmy się ze stoiskiem. Zaczynaliśmy z kilkoma projektami przypinek i zakładek. Obecnie znacznie rozszerzyliśmy nasz asortyment, zarówno w kategorii różnorodności: od pacmana, przez Metallicę, aż po memy internetowe czy anime; oraz w wielkości naszego asortymentu. Można u nas znaleźć dwie wielkości przypinek (38mm i 56mm), naszywki w różnych wielkościach o żywych kolorach i zakładki z ciekawymi wzorami. Obecnie poszerzamy nasze możliwości o piękną biżuterię, zegarki i figurki z „My Little Ponny”. Nie poprzestaniemy na tym i wkrótce mamy zamiar powiększyć nasz asortyment.
Na Poznańskich Dniach Fantastyki nasz asortyment będzie zawierał: przypinki, naszywki, zakładki, trochę biżuterii, figurki i kilka gadżetów z kucykami Pony.

Dobre HistorieDobre Historie
Dobre Historie to wrocławskie wydawnictwo zajmujące się literaturą popularną, wydające fantastykę, grozę, kryminał oraz historie obyczajowe. Na stoisku, z którym zagoszczą podczas PDFów będzie można kupić m. in. czasopismo „Coś na progu”, antologię „Cienie spoza czasu” oraz inne książki z gatunku grozy, a także gadżety, kubki, koszulki.
 

Sylwia Błach
W niedzielę zapraszamy na stoisko, przy którym będzie można zakupić książki Sylwii Błach, bezpośrednio z rąk autorki. Poza możliwością zapoznania się z jej twórczością każdy chętny będzie miał okazję wziąć udział w loterii. Koszt losu to tylko jedna złotówka!
Sylwia Błach – Zadebiutowała dwa lata temu zbiorem opowiadań „Strach”. W tym roku ukazała się jej pierwsza powieść – „Bo śmierć to dopiero początek”. Sylwia w swej twórczości śmierć i cierpienie doprawia szczyptą rozkoszy, gwarantując doznania o jakich nie śniłeś w najgorszych koszmarach… A w wolnym czasie studiuje informatykę na Politechnice Poznańskiej.